Robert Zeman: Pravidla pro urbanizaci - přivítáme připomínky veřejnosti

18.02.2015 08:18

 

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

 

níže naleznete materiál, který projednala rada města 28. ledna.  Tento jsme obdržel od asistentky starosty města Jany Hulešové společně s výzvou o nominaci osoby do pracovní skupiny, která by se pravidly měla  opětovně zabývat.

 

Protože jsem celý proces ještě jako místostarosta inicioval, vedl interní řešitelskou skupinu složenou z pracovníků města a společně s nimi pracoval na původním materiálu, který nakonec profesionálně zkompiloval a dopracoval předkladatel A. Jurčo, budu naše sdružení v pracovní skupině opět reprezentovat.

 

Celou dobu voláme po založení standardního poradního orgánu města - nejlépe urbanistického výboru zastupitelstva, proto se dovoluji takto obrátit i na prachatickou odbornou i laickou veřejnost, zda by stávající materiál (viz odkaz na Úschovnu: https://www.uschovna.cz/zasilka/DCNL26U64PUGR8IY-7W3) nepodprobila odborné oponentuře a své závěry pracovní skupině k projednání nezaslala, resp. neposlala je k rukám zpracovatele materiálu A. Jurčovi, vedoucímu stavebního odboru, nejlépe ve lhůtě do 23.2., což je termín pro doručení návrhu zástupců politických subjektů do pracovní skupiny.

 

V této souvislosti také požádám vedení města o možné rozšíření prac. skupiny o zástupce odborné veřejnosti.

 

S přáním hezkého dne Robert Zeman, zastupitel a lídr PRO Prachatice