Stanislava Linhová

 
Datum narození: 29.9.1972
Kontakt: stana.lin@centrum.cz, 724 547 251
 
Vzdělání:
Střední ekonomická škola, obor ekonomika zemědělství a výživy, Blatná
 
Zaměstnání:
OSVČ - majitelka a masérka v masérském Studiu Jungle v Prachticích
Město Prachatice /Odbor komunálních služeb a dopravy -  technik péče o městskou zeleň, dětská hřiště + bytové 
                     hospodářství / Odbor kultury, školství a cestovního ruchu - referentka / Městský úřad Prachatice /Odbor životního prostředí
Kniha Prachatice - prodavačka
OSVČ
Česká spořitelna a.s. Prachatice
 
Politická příslušnost:
Bez politické příslušnosti

Záliby:
Rocková hudba, tanec, osobní rozvoj, práce s energií

Proč kandiduji:
Jsem prachatická rodačka, která v Prachaticích žije celý svůj život. Naše město miluji pro jeho úžasnou polohu a pro krásy, které nabízí. Jen velmi těžko se mi dívá na to, jak naše město upadá. Jak se z něho postupně vytrácí jeho krásná atmosféra. Čím dál tím méně občanů, pracovních příležitostí, zajímavých projektů a akcí. Čím dál tím méně turistů i toho, co by zde mohli obdivovat. Na městě jsem pracovala v různých pozicích celých 14 let. Mnozí mne jistě odtud znáte a víte, že jsem se vždy snažila být tam pro vás a pomoci vám alespoň tolik, kolik mi role úředníka dovolila. Ráda bych ve své práci pro vás pokračovala dál, byla pro vás člověkem, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Jsem pevně přesvědčená, že to, co se v našem městě děje v současné době, není vůbec v pořádku. Zároveň vím a jsem si naprosto jistá tím, že je možné to změnit, že je možné vrátit město lidem a lidi do města. Nechci být kritikem, chci být součástí změny. Chci se aktivně podílet na budování lepšího života pro nás všechny. 

V čem se na mne budete moct obracet?
Na starosti budu mít spolu s Júsufem a Robertem záležitosti bytového hospodářství a navíc ještě záležitosti týkající se zeleně.