Miroslav Bartoš

 

Narozen 23.04.1963 v Prachaticích

Rozvedený. 
 

Vzdělání:

SOU spol. stravování v ČB, obor kuchař.

 

Zaměstnání:

Kuchař u RAJ
Skladník u n.p. Potraviny Prachatice
Řidič u české spořitelny
Podnikatel v oboru skateboarding a snowboarding. V Prachaticích první skateshop v jižních Čechách a jeden z prvních v Československu.
Majitel značky FINAL
Aktuálně invalidní důchodce po autonehodě před 3 lety.
 

Politická příslušnost:

Bez politické příslušnosti, za největší zlo považujíc ANO, SPD, KSČM a současného prezidenta.
 

Co jsem měl a co mám rád - koníčky:
V dětství Judo a hra na klarinet v dechovce LŠU, pěvecký sbor ZDŠ
Od 13 let až dosud SKATEBOARDING. Do nehody před třemi lety stále závodně aktivní v disciplíně slalom.
Po vojně od r.1984 několik let aktivní létání na rogale. Několik hobby seskoků s padákem.
Před nehodou občasný wakeboarding.
Rád amatérsky fotím a to cokoli co mne zaujme, od chátrajícího domu, přes přírodu, po akty, které nikdy neomrzí.
Před sedmi lety sem si koupil baskytaru a po pár letech sem si splnil další sen a hraji s mladejma klukama v indie-pop-punk kapele The Hope.
 

 

Proč kandiduji:

Hlavní důvody jsou dva.

- Preferuju transparentnost v řízení čehokoli veřejného, tedy našeho, plus snahu o co nejspravedlivější hospodaření snaším společným majetkem. To pro mne už několik období splňuje program "Pro Prachatice" v čele s Robertem Zemanem, kterého bych z výše zmíněných důvodů opět rád viděl ve vedení rady města.

- Druhou mou velkou motivací (nikoli poslední), je prosadit realizaci již zaplaceného projektu nového skateparku, respektive revitalizaci skateparku starého.

Prachatice měli kdysi nejlepší skatepark u nás a to mělo pozitivní vliv nejen na vyžití místní mládeže, ale i obrovský vliv na cestovní ruch a propagaci města. Například hystorie 25 let sk8 campů a mnohé republikové i mezinárodní závody, atd.
Po celé republice se staví nové moderní skateparky. Nezávislá skejtová veřejnost od Aše po Ostravu, je toho mínění, že právě Prachatice, by si dík své dlouhé historii a za velký přínos skateboardingu všeobecně, zasloužila ten nejlepší nový skatepark.

20.září 2018 půjde do kin nový film "KING SKATE", který měl nedávno světovou premiéru na MFF v Karlových Varech.
Jedná se o celovečerní dokument o historii skateboardingu u nás, ve kterém jsou důstojnou měrou zastoupeny i Prachatice a všem patriotům tedy doporučuju jít do kina https://www.facebook.com/kingskatefilm/
Pokud se chcete dozvědět více o projektu skateparku, tak stránka zde: https://www.facebook.com/Nov%C3%BD-Skatepark-Prachatice-1760883267531432/?ref=br_rs